DreamMail 4.6.0.1 Problem z kodowaniem polskich znaków

Witam,

Od nie dawna korzystam z programu DreamMail 4.6.0.1 w wersji spolszczonej, nie mniej jednak w dalszym ciągu mam problem z polskimi znakami typu ą,ę,ó,ł,ś,ć choć nie ze wszystkimi, czytałem troszkę na ten temat w internecie spróbowałem kilku rad, nie mniej jednak w dalszym ciągu mam problem, czy ma ktoś może sprawdzoną z własnego doświadczenia konfiguracje która pozwoli mi ten problem wyeliminować? Z góry wielkie dzięki za wszelkie rady.

deathsoulhc ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://www.dreammail-polska.forumex.pl/ … e-t13.html

Zgodnie ze wszelkimi zalecaniami, temat został poprawiony, jestem nowy tak więc proszę o wyrozumiałość. Dzięki za zwrócenie uwagi, dobra rada zawsze jest w cenie.

Dodane 28.12.2009 (Pn) 2:05

Wielkie dzięki hevet za tego linka, powoli ale skutecznie udało mi się na stronie forum poświęconego tematyce programu DreamMail odnaleźć dział gdzie było dostępne spolszczenie dla wersji 4.6.0.5 po pobraniu i zamianie plików problem z kodowaniem znikł, także temat można zamknąć i jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.