Dreamscene przerywa prace- obraz jest nieruchomy

po pewnym czsie przy ustawionym ruchliwym filmiku, ale takim brdzo dreamscene zatrzybuje się- tak jakby była tapeta nie ruchoma- wtedy trza inną tapetę wybrać i działa

co jest??

sprawdź czy normalnie plik działa czy też zatrzymuje się, może po prostu błąd pliku, w AllPlayerze jest opcja napraw

P.S. Ponad 500 postów, prawie rok na forum i nadal Regulamin masz za nic?

ale co tym razem z regulaminem źle??

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 17:23

pliki działają poprawnie

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 17:24

za każdym razem te pliki podczas długiego nie odkrywania pulpitu nawalają, ale tylko te co się dużo ruszają…np. wodospady nie, a kolejka górska tak

dreamscene jest legalny tylko na ultimate…

ale to na lapku brata…że spróbowałem na hp nie oznacza że teraz o tym pisze…poztym już to wywaliłem ;]

Legalny? Czy niezgodny z umową? (bo to wielka różnica…), przy instalacji dodatku nie akceptujesz zresztą żadnej dodatkowej umowy. A zresztą co to ma do rzeczy - nie w tym temat…

Możliwy problem z kodekami lub na 100% problem jeżeli zainstalowałeś NV PureVideo

mam k-lite kodek pack …może to być od zintegrowanej grafiki?? przypominam że to na lapku brata…

może najzwyczajniej nie radzi sobie z tym ?

przetestuj czymś tą kartę i zobaczysz czy wszystko ok

jak ją przetestować??? dadam , że filmiki do dreamscene typu latarnia a pod nią desz…nazwy nie pamiętam i np. dreamscene like wogóle nie tną, a np. aqua po 5 minutach w zmaksymalizowanym oknie stają i trza inną tapete wybrać ;/