Drgania wyswietlacza?

Witam.Mam jedno pytanie dotyczace wyswietlacza w Nokii.Ostatnio kupilem nowa Nokie 6230i w sklepie i gdzies na drugi dzien patrzac na ekran zauwazylem cos dziwnego,takie delikatne drgania czesci obrazu(!)

Przy niektorych tapetach widac to lepiej,przy innych gorzej.

Czy to tak ma byc???Czy chodzi tu o to ze czestotliwosc odswiezania w tym modelu jest tak niska ze widac te nieznaczne drgania czy moze to wina wyswietlacza?

Na dodatek gdy wlaczam telefon to ekran dziwnie sie zapala:pokazuje sie jeden czarny pasek(tak z centymetr od samego spodu ekranu),za chwile znika,potem na obu bokach ekranu pokazuja sie takie czarne trojkaciki(bardzo slabo widoczne ale jednak)idace z gory do dolu ekranu i dopiero wtedy pokazuja sie te “rece Nokii” itd.

Czy te czarne “obiekty” tez tak maja sie pojawiac czy to jest wada wyswietlacza???

Prosilbym o szybka odpowiedz bo nie wiem czy reklamowac telefon czy takie zachowania wyswietlacza sa normalne…

Mój tata kupoił ten telefon i 3 razy go wymieniał z powodu wad :smiley: w 1 dniu zakupu :stuck_out_tongue:

Raczej nie :expressionless:

Reklamuj.

Mam ten sam model.

Kiedyś również tak mi się działo, poszedłem do serwisu i mi wymienili na inny. Ten nowy już nie “drgał”. Ja uwazam, że to wina wyświetlacza. Co do tych kresek to czasami i ja mam takie, ale szczerze to mi to nigdy nie przeszkadzało i nic z tym nie robiłem.

Pozdrawiam.

mi tak migal ,i wkoncu padl wyświetlacz (C75)

Aha…No to mnie “pocieszyles”… :shock: Te drgania najlepiej widac jak mam np.ciemna tapete-przy bardzo jasnej tego tak nie widac(!?)

Dzieki za odpowiedzi.Pojde to zareklamowac jutro chyba :?

Idź bez zastanowienia :wink:

A naprawdę, bardzo się zdenerwowaqłem.,… otwieram pudełko z nową 6230i a tu głosnik zepsuty. Dobra. Wymianiam na nową. Zepsuty wyświetlacz. ehh… Nasepna: Porysowana szybka ( :expressionless: )… A w końcu trafił się normalny.

bez przesady. Gdzie ty telefony kupowałeś. Na jarmarku obwoźnym? :mrgreen:

wyświtlacz mryga zazwyczaj jak się łączy z siecią czyli mms, smsy, dzwonienie. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje

W salonie plusa i nie przesadzam… Możesz sobie myśleć że piszę to bezpodstawnie ale ja wiem że to prawda…

Wymieniłem.Gościu w sklepie wymienił bez żadnych zastrzeżeń,dał mi po prostu nowy telefon.Drugi gościu się zapytał o co chodzi tego który mnie obslugiwał w międzyczasie i stwierdził ze to nie drgania ale częstotliwość odswieżania ekranu i ze jak się patrzy z bliska to w każdym modelu takie coś widać.Podejrzewałem ze to częstotliwość odswieżania ale bez przesady żeby tak drgało(i może jestem przewrażliwiony jeżeli chodzi o takie rzeczy ale mnie to wkurzalo).Ten nowy który mi dal już nie ma czegoś takiego i jestem zadowolony.Dzięki za odpowiedzi jeszcze raz :slight_smile: