Drive3r

mam problem mam Drivera 3 i mi sie troche tnie a mam procka 2,2GHz a jest wymagany o wiele mniejszy.słyszałęm ze jest potrzebny jakis patch bo moze sie nawet ciąć na procku 3GHz prosze o link.DZIĘX

a moze cos wiecej napiszesz o swoim kompie, np. grafa, pamiec, płyta główna bo samym prockiem gra nie chodzi.

Procesor AMD Athlon XP 2,2GHz karta:GeForce FX 5200 128mb 512 MB RAM 80 GB DYSK PŁYTA GŁÓWNA Gigabyte

no to wszystko jasne masz za słaba grafe wiem cos o tym kumpel miał to samo i cieło sie jak /cenzura/ zmienił ja na radka 9550 i było good nawet bardzo :slight_smile:

No to ja bym nie powiedział że się tak znasz :? ja jeszcze kilka dni temu miałem GeForca 5200 128Mb/128bit i jakoś mi się nie cieło ale fakt czasem coś przeskoczyło ale grać się dało i to nie najgorzej

Moim zganiem to nie leży po stronie katy graficzej a moze za dużą roździelczość masz ustawioną i się tnie ja miałem ustawiona na 1024x768 i chodziło

a jak miałes ustawione low, medium, high ??? bo kumpel na radku smiga na high :slight_smile: i zero ciecia :slight_smile:

Ja myślę, że to wina gry. Driv3r posiada mnóstwo bugów :evil:

Dlaczego tak piszesz ,kazda karta w jakis sposub sie rozni od siebie .

Jedna dziala tak a druga tak ,duzo zalerzy od pamieci i od magistrali .

Moim zdaniem po pierwsze :

  1. Gra jest tak niedorobiona jak Maikel Jacson (czy jak to sie tam pisze …)

a po drugie :

  1. Moze to byc wina karty graf. przeinstaluj sterowniki .

(i jeszcze nienapisales jaka magistrale ma twoja karta)

Gra jest wporzadku zapewne. Musisz sciagnac patcha. Tez gdzies o tym czytalem. Patch 3 albo cos w tym stylu :confused: Pozdro