Driver Doctor - używanie na wielu komputerach

Cześć!

Ponieważ często formatuję komputer zastanawiam się nad zainstalowaniem u siebie Driver Doctora. Tylko, że ten program jest płatny dlatego mam kilka pytań.

Obecnie jest promocja i te 30 złotych za niego mogę ostatecznie zapłacić. Ale czy jeśli go kupię to mogę używać tylko na jednym komputerze czy na kilku?

Czy legalne będzie jeżeli pobiorę go sterowniki u siebie, potem pójdę do siostry (w tym samym domu) i u niej też pobiorę (oczywiście za pomocą tego programu) i tak na kilku komputerach?

I czy w ogóle według Was warto kupić ten program?

Może wystarczy użyć TEGO darmowego programu?

Najlepszym rozwiązaniem jest napisanie maila z zapytaniem o warunki licencji przed kupnem programu do firmy co sprzedaje to ale jak dobrze poszukasz znajdziesz dużo darmowego takiego softu .

http://www.devicedoctor.com/download/

I masz praktycznie to samo tyle że za darmochę.

Tylko, że za pomocą tego programu muszę sam pobrać sterowniki - a ten drugi (przynajmniej tak mi się wydaje) sam je pobiera i instaluje. Dlatego ten drugi wydaje mi się lepsze?

A powiedzcie mi jak jest z pewnością tego oprogramowania - czy możliwe, że ten program zainstaluje nieodpowiednie, albo złą wersję sterowników?