DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL + niebieski ekran?

Wsykakuje mi, na ślicznym niebieskim tle zresztą, komunikat: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ; STOP: 0x000000D1 (0xF600BA4C, 0x00000002, 0x00000000) i zarzyna zrzucać pamięć fizyczną. Co to jest w ogole ? Pomóżcie, proszę :slight_smile: i dziękuję z góry.

u mnie pod tym wyświetla jeszcze program,który jest przyczyną tego wyłączania i był to cfosspeed,odinstalowałam i problem póki co zniknął

Proponuje poczytać: http://support.microsoft.com/kb/916595/pl może to jest rozwiązanie problemu.

Twój system zaliczył błąd STOP. DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL oznacza że jadro systemu lub sterownik próbował odwołać się do obszaru pamięci, bez wymaganego pozwolenia. Przyczyną tego może być oprogramowanie lub nie działający poprawnie sprzęt. Jeśli błędy będą się powtarzać odinstaluj ostatnio zainstalowany soft lub urządzenie. STOP: 0x000000D1 (0xF600BA4C, 0x00000002, 0x00000000 to numer błędu. Z obiema informacjami wchodzisz na stronę Microsoftu i tam wpisujesz go w wyszukiwarkę która pomoże znaleść pomocne informacje. Błędów STOP jest kilka rodzajów. Warto przeczytać i zanotować wszystkie komunikaty wyświetlona na tym słodkim niebieskim ekraniku :lol: