Driver Parralel Of Lines: Kierunkowskaz

Witam

Mam pytanie jak włączyć kierunkowskaz w aucie. Oczywiście w Driver Parralel Of Lines

Nie da się. Chłopię to jest zręcznościówka a nie symulator. Kierunkowskazów szukaj ew. w grach z serii: “18 wheels of steel”.

Btw. gra nazywa się “Driver: Parallel Lines”.

A może jakiś mod?

Wątpie, żeby coś takiego powstało. Przynajmniej ja o tym nie słyszałem. Jeśli jednak chciałbyś jakąś bardziej realistyczną samochodówkę (ale też bez kierunkowskazów, za to z widokiem kokpitu, światłami, opuszczanymi szybami itp.) to polecam “Test Drive Unlimited” + dodatek “Mega Pack” do kupienia w “Platynowej Kolekcji” za 59.99zł.

Ogólnie “Driver: Parallel Lines” nie był jakimś mega hiciorem. Średnia ocen tej gry nie jest jakąś wielką liczbą. Po prostu taki średniak. IMHO natomiast dużo bardziej podobał mi się “Driv3r” (poprzednia część gry), której oceny w internecie są jeszcze gorsze niż nowszej części. Dowodzi to, że często oceny są nieadekwatne do grywalności, bo zawierają dużo szczegułów, które ja pomijam w osobistej ocenie produktu (jak np. muzyka). NIe mniej jednak ja i wielu innych ludzi twierdzi, że ta gra nie jest zła, ani też super dobra. Jest średnia. Aż za bardzo podobna do “The Wheelman” (tyle, że bez łysolka :smiley: ). Ale to ostatnie to już tylko moje zdanie.