DRIVER_POWER_STATE_FAILURE 0x0000009f

Witam mam problem z laptopem Lenovo z Win 10. Po uruchomieniu i wpisaniu hasła ładuje się pasek zadań oraz pulpit po czym wyskakuje DRIVER_POWER_STATE_FAILURE. Po czym komputer ładuje się ponownie i tak w kółko. Bardzo proszę o pomoc.

Uruchom laptopa w trybie awaryjnym https://support.microsoft.com/pl-pl/help/12376/windows-10-start-your-pc-in-safe-mode Wejdź we Właściwości Systemu i potem w menadżera użadzeń i zobacz czy sa tam jakieś wykrzykniki lub znaki zapytania. Jeśli tak zrób screena i wstaw na jakiś serwer plików a tu daj linka do tego pliku.

Pliki udostępnia się bezpośrednio przez forum.

Popraw :wink:

1 polubienie

Znalazłem 2 wykrzykniki, Lenovo Primary iM Controller: To urządzenie nie pracuje poprawnie, ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia. (Kod 31
)

Jaki to laptop? Próbowałeś instalować sterowniki ze strony producenta?

Posiadam Lenovo Y50-70, sterowników na stronie producenta nie mogłem znaleźć.
Odinstalowałem urządzenie “lenovo primary im controller” ale nie mogłem go ponownie zainstalować.

Nie wiem czy to jest związane z trybem awaryjnym, ale w ustawieniach po naciśnięciu zakładki “aktualizacje i zabezpieczenia” aplikacja się wyłącza.

i tak nikogo to nie obchodzi, ale powiem że to karta graficzna nawaliła :confused:.

1 polubienie