DriverEasy 4.5.2 problem z folderem po pobraniu sterowników

Witam mam taki problem po pobraniu wersji 64 bitowej oprogramowania i bardzo długim ściąganiu sterowników ale muszę przyznać że więcej mi znalazł ich niż Driver Genius Professional również najnowszej wersji nie mogę nigdzie znaleźć folderu gdzie program pobiera je.W programie Driver Genius niema takiego problemu i co lepsze można samemu zdecydować gdzie ma je program pobierać.Może mi ktoś pomóc i dać wskazówkę gdzie mógłbym je wszystkie odnaleźć ???

Gdyż chciałbym je sobie skopiować do folderu i mieć na przyszłosć ponieważ pobierają się one bardzo długo a dlatego że jest to wersja trial i szybkość pobierania danego sterownika wacha się między 7 a 30 kb/s przy prędkości 120mb/s dosłownie tragedia.I jeszcze to że nie można pobierać w wersji trial wszystkich naraz tylko każdy osobno jak w całości się jeden pobierze dopiero można zacząć drugi pobierać , dosłownie masakra.

Pozdrawiam i liczę na pomoc w rozwiązaniu wyżej opisanego problemu.

BLADE2042 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Po pierwsze to Driver Genius Professional w przeciwieństwie DriverEasy informuje tylko i wyłącznie o w pełni kompatybilnych sterownikach dla podzespołów zamontowanych w Twoim Komputerze. Po wtóre to pierwszy raz słyszę żeby Driver Genius Professional był gorszy od DriverEasy – no chyba, że masz pirata bez aktualizacji bazy danych programu. Po trzecie to musi być gdzieś folder zapisu pobieranych sterowników programu DriverEasy – wystarczy poszukać w opcjach programu.

Niestety szukałem w opcjach programu i nie znalazłem niema czegoś takiego jak właśnie jest w Driver Genius Professional.

Źle szukasz kolego u mnie jest przykładowo C:\Documents and Settings\xxxx\Dane aplikacji\Easeware\DriverEasy\drivers\ulbe2yaw.42d …ale. Po pobraniu sterownika jest opcja zainstaluj. Tam rozwijasz drzewko i jest otwórz folder z plikiem. Kto szuka znajdzie?