Drobnostka złe wyświetlanie elementu zakończenia tabeli

Witam mam prośbę czy może ktoś skorygować jakiś błąd w kodzie strony który odpowiada za złe wyświetlanie prawej strony tzw. menu

Konkretnie chodzi tu o ot że zakończenie kończy się kilkakrotnie w oryginale a w edycji którą próbuję poprawić zakończenie dolne tabeli nagle się kończy jakby ucinało JPG-a.

http://www.fxj.cba.pl/allgro/all.zip (2.8 KB)

Chodziło Ci o to co na zdjęciu ??

f458a749153ef60am.png

Jeżeli tak to znajdź linijkę

Zmieniając wartość parametru height będziesz decydował o wysokości tej komórki i jednocześnie o wyglądzie tła.

Natomiast jeżeli chodziło Ci o to (ten odstęp)

3c1163de25aa14edm.png

To najwyraźniej wczytujesz nie tą grafikę, bowiem wczytujesz zakończenie tabeli w , której masz treść a nie zakończenie menu.

i zamień np. na

Wrzuć fotkę efektu jaki otrzymujesz (ze zmienioną wartością height np. na 80), bo się pogubiłem :slight_smile:

Ale chodzi o efekt jak na pierwszym moim zdjęciu ??

Jeżeli tak to oprócz zmiany wysokości musisz podmienić grafike, w pliku 2edi.html takowy efekt wychodzi (kilkukrotne zakończenie).

d56bf6626df5d172m.png

No niestety efekt całkiem przeciwny mogę rzec. Skupmy się na 1org.html, bo w 2 chciałem to poprawić i coś innego poszło ;] hym.

To chcesz to kilkukrotne zakończenie zostawić czy wywalić ??

Jeżeli tak to ile razy ma się powtarzać ??

Innych efektów w pliku 1org.html nie widzę, a po zmianach które Ci napisałem plik 2edi.html wygląda identycznie jak 1org.html

Chcę żeby zwyczajnie się zakończało czyli żeby zamykał się w jednej otoczce.

Jak możesz to wyślij mi zmodyfikowaną wersję na emaila.