Droga Redak./Admin.! Źle że nie ma powrotu do starej wersji

Skoro to jest beta, to dlaczego została wyłączona wersja stabilna i pozostawiona wyłącznie beta?

Czy kiedy wychodzi beta nowej jakiegoś programu, instalki poprzedniej, ale najnowszej stabilnej wersji programu są usuwane ze strony producenta? Oczywiście że nie. Tak samo mogliście na razie pozostawić starą wersję vortalu pod adresem www.dobreprogramy.pl, a udostępnić dla wszystkich adres beta.dobreprogramy.pl. Choć mam wątpliwości, czy uczestnicy poprzedniego zlotu (lub nawet węższa grupa użytkowników) rzeczywiście mieli dostęp do tej bety. Gdyby tak było, praktycznie wszystkie błędy zgłoszone przez użytkowników pierwszego dnia po opublikowaniu zostałyby wykryte wcześniej - w ciągu tych kilku miesięcy.

Do testów było udostępnione “klikadełko” w bardzo okrojonej wersji, nie było pełnej wersji jaką zobaczyli wszyscy użytkownicy w dniu wczorajszym.

Ludzie nie narzekajcie,jeszcze kilka tygodni i Vortal będzie działał rewelacyjnie,do tej pory było O.K.Będzie znowu świetnie,zamiast “jęczeć” wesprzyjmy Redakcję,niech wiedzą że jako Użytkownicy jesteśmy z nimi i mogą na nas liczyć.Czym więcej komentarzy typu:“stare było lepsze” tym mniej motywacji do dalszej pracy nad poprawą “Nowego Vortalu”.

hmm… skąd wiesz co było udostępniane :?

Jak to fajnie by było jak by ludzie nie narzekali :slight_smile: ogólnie mamy bete ktoś widzi błąd zgłosza a ogólnie fajna strona jest i jakoś nie widze żeby trudniej było znaleść jakiś program czy prezentację :slight_smile:

hmm… z wykopalisk :stuck_out_tongue:

Miałem przyjemność uczestniczyć w testach.

z tego co pisała administracja, betatesterami byli tylko moderatorzy i uczestnicy zlotu wiec teraz nie wiem czy piszesz prawdę :lol:

Nadmiar wiedzy bywa dla niektórych zabójczy, jak na Twoje potrzeby mogę nawet kłamać :stuck_out_tongue:

tutaj nie chodzi o potrzeby czyz to moje czy kogos innego, ja poprostu stwierdzam fakty ktore napisał Krogulec ze wersja beta zostala udostępniana tylko i wylacznie moderatorom i uczestnikom zlotu, wiec chyba ktoś tutaj niepisze prawdy :wink:

Ok dla Ciebie nie piszę prawdy.

Wersja dla pozostałych pozostaje jak wyżej.

Tomasz też był niewierny …

:x

Do testów byli zaproszeni wybrani userzy i moderatorzy - poczekajmy kilka dni zobaczymy co będzie - dajmy czas na dotarcie się wszystkiego.

Tym bardziej że admini zajmują sie zlotem i nie mają czasu w tej chwili naprawiać vortal (chyba że się mylę).

jak na gościa, który robił reklame na wikipedii to całkiem mądrzeto wydedukowałeś. :smiley: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Mimo błędów da się korzystać z serwisu tylko strasznie irytujące jest w moim przypadku czekanie ok 40 sekund na załadowanie się strony. :cry: