Dron Syma X5SC-1 Explorers 2 SPRAWNY (mega zestaw)

Mam na sprzedaż drona popularnej wśród miłośników tych zabawek firmy Syma,a model to poprawiona wersja X5SC-1 Explorers 2. Quadcopter był nagrodą w konkursie, a jako iż nigdy nie miałem doczynienia z dronami to pobawiłem się nim trochę by zobaczyć z czym to się je. Sprzedaję, ponieważ nie jestem już dzieckiem :slight_smile:
Dron nie miał żadnego spotkania z betonem, ścianą, drzewem czy linią wysokiego napięcia. Jedyne lądowanie zaliczył na trawie. Jedynie śmigła, z którym go otrzymałem są nieco porysowane, ale przecież nie kupuje się takich zabawek by je oglądać czyż nie? :slight_smile:
Zakupiłem drugą baterię o pojemności 750mAh oraz jeden zestaw śmigieł, bo sądziłem, że szybko je zniszczę, ale tak się nie stało.
Pilot korzysta z 4 baterii AA (R6), których nie dodaję do zestawu.
Karta pamięci mimo iż nie posiada logotypu firmy. Nie należy ona do kart, które mają mniejszą pojemność niż na to wskazuje napis. Test w zdjęciach poniżej i na dodatek jest nawet szybka.

Tutaj możecie zobaczyć drona w akcji. Test wykonany przez pasjonata: https://www.youtube.com/watch?v=yiDHQ6-ngro

W zestawie dostajesz:

  • Dron
  • 2x baterie (500mAh i 750mAh)
  • 1 zestaw podstawy (nóżki)
  • 1 zestaw osłon śmigieł
  • 3 zestawy śmigieł
  • Pilot zdalnego sterowania 2.4GHz
  • Kamera 2MP
  • Karta microsd 4GB
  • Kabel do ładowania baterii (przez USB w komputerze lub ładowarkę 1A)
  • Śrubokręt do wymiany elementów drona
  • Czytnik kart microSD
  • Oryginalne pudełko
  • Instrukcja

Cena: 150zł+kw paczkomatem 8,60zł. Link do allegro wysyłam na PW.

Sprzedane.