Dropbox - błąd programu

Witam, sorki jeśli w złym dziale. Chodzi o program, a nie o całe „oprogramowanie”. W win 10 pro już był program Dropbox i przez 2 lata działał dobrze. Wczoraj wyświetliło mi inf: " nie można uruchomić aplikacji. Najprawdopodobniej dzieje się tak z pow. nieprawidłowych uprawnień. Przechowywanie twojego folderu użytkownika… może pow. ten błąd." „…aby uzyskać wsparcie skontaktuj się z pom. techniczną i podaj ten adres” Co robić! Nie mogę zrobić zrzutu z ekranu, nawet „starym” sposobem. Po kliknięciu na ikonę na chwilę wyświetla się ten komunikat, albo nic, ostatnio foldery ze starymi zrzutami, lub kilka str. internetowych z Dropbox. Pomocy.

Odinstaluj, restart i zainstaluj ponownie. Któraś tam wersja była uwalona i po jakiejś tam aktualizacji robiła problemy. DROPBOX robi wpisy w Harmonogramie zadań, po odinstalowaniu wywal wszystkie, bo jak jest kilka, to potrafi się zbiesić.

Dzięki za pomoc, ale nie zdążyłam z niej skorzystać, bo jakoś wszystko wróciło do normy, ale na krótko :frowning: od kilku dni znowu problem, ale nie wiem czy z Dropbox czy z komp. Najpierw nie mogłam wejść np. w G. Chrome z pulpitu. Wczoraj w pewnym momencie nie mogłam nic napisać, resetowanie nic nie dało. Włączyłam 360 Total Security - niby wszystko wyczyścił i poprawił. Okazało się, że po tym nie mam na pulpicie Dropbox, nie mogę przesuwać ikon(uporządkować pulpitu), nie mogę otworzyć żadnego programu z pulpitu:joy: Jestem laikiem, więc zresetowałam komp. to włączył mi się M. Edge ze starymi info. Wyłączyłam kompa na 10 godz. Włączyłam i zniknęła z dolnego paska nawet ikonka 360 Security, Dropbox i inne :sneezing_face: Na Chrome, żeby tu napisać weszłam przez „Start” i właśnie Dropbox - pomoc - wyświetliła mi się Chrome. Pomocy, plis :scream::pray: