Dropbox cofa stan dokumentów?

Witam.

Potrzebuję waszej opinii i porady w pewnej sprawie. Do tej pory nie korzystałem z e-dysków, jednak po newsie nt. SkyDriveExplorer postanowiłem wypróbować go, a później Dropboksa. Ten drugi na tyle przypadł mi do gustu, że skopiowałem nań kilka Excelowych dokumentów, które aktualizuję niemal codziennie i kopiuję wyniki na pewne forum (m.in. typer, puchar Gniezna w pewnej grze internetowej). Jakież było moje zdziwienie, kiedy w oczy rzuciło mi się, że czas ostatniej edycji każdgo z dokumentów zmienił się na listopadowy. I tak przykładowo w pucharze zamiast fazy rewanżowej 1/8 finału mam trzecią kolejkę grupową, a w typerze zamiast kolejki numer 13 aktualną jest 6 :lol: Dokument wygląda dokładnie tak, jak zapisałem go w danym dniu (oba tutaj podane cofnęły się do 23.11).

Całe szczęście, że udało mi się odzyskać oba pliki (documents and settings -> pawelek -> dane aplikacji -> thininstall -> microsoft office 2003 -> %drive_c%)…

Czy to w ogóle jest możliwe? Bo wierzyć mi się nie chce.

W internecie wszystko jest możliwe.

Jednego razu przyszło mi na pocztę kilkadziesiąt maili które usunąłem jakiś czas wcześniej.