Dropbox i Dysk Google problem po formacie

Witam. Panowie mam poważny problem. Miałem na komputerze na partycji “E” folder “a Dropbox” (zrobiona synchronizacja z dropbox), a w nim folder “aa Dysk Google” (ten folder zsynchronizowany z Dysk Google). Wszystkie pliki które chciałem synchronizować były w folderze “aa Dysk Google”, zrobiłem tak ponieważ chciałem mieć wszystko zarówno w Dropboxie jak i Dysku Google… I wszystko działało ok. Problem pojawił się jednak po formacie systemu. Oczywiście dysk “E” pozostał nie naruszony. Ale podczas instalacji Dysku Google nie moge wybrać do synchronizacji folderu “aa Dysk Google” ponieważ wyskakuje, że folder nie jest pusty. Natomiast po instalacji Dropboxa, nie mogę wybrać mojego folderu “a Dropbox” ponieważ sam Dropbox chce w nim utworzyć swój nowy folder “Dropbox”… Obszedłem to tak, że pozwoliłem dropboxowi utworzyć nowy folder, ale w zupełnie inne lokalizacji, następnie utworzyłem w nim pusty folder “aa Dysk Google”. Teraz uruchomiłem Dysk Google i wskazałem mu jako docelowy folder nowo utworzony “aa Dysk Google”, teraz jak najszybciej przekopiowałem do niego wszystkie pliki ze starego folderu “aa Dysk Google” ale niestety zarówno Dropbox jak i Dysk Google chcą od nowa pobierać na mój komputer te same pliki które już się na nim znajdują i znajdują się w ich folderach do synchronizacji, tylko, że oba programy nadają im nowe nazwy, a że jest to 15GB to trochę by to trwało…

 

A więc czy da się jakoś zrobić, aby Dropbox, albo Dysk Google  mogły nie synchronizować plików które już mam na komputerze?