Drugi kierunek studiów


(pac-man) #1

Witam serdecznie,

 

Aktualnie jestem studentem drugiego roku energetyki. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad rozpoczęciem od października drugiego kierunku zaczonie. Wiadomo dwa kierunki uciągnąć dziennie to duże wyzwanie no a zaczonie to troszkę inny tryb.

 

Rozważam cztery kierunki dodatkowe:

elektrotechnika

elektronika i telekomunikacja

automatyka i robotyka

lub informatyka

 

Co o tym sądzicie ? Czy jest sens zaczynać następny kierunek i ewentualnie który kierunek łączy się z podjętymi studiami w trybie dziennym.

 

Pozdrawiam


(Frog) #2

Zawsze reaguję alergicznie na tego typu pytania zadawane na forach.

Kierunek studiów (nieważne czy pierwszy czy n-ty) to bardzo indywidualna sprawa i proszenie obce osoby o pomoc w podjęciu takiej decyzji to niezbyt dobry pomysł.

Równie dobrze możesz zapytać tu i teraz czy masz w tym momencie bardziej ochotę na kanapkę z serem czy szynką…

 

Ale żeby mój post nie był zupełnym OTem odpowiem tak - z energetyką łączą się wszystkie wymienione przez Ciebie kierunki, bo wszystko tam jest na prąd :wink:

Więc jeśli tylko czujesz się na siłach idź na którykolwiek.


(pac-man) #3

Raczej nie chodziło mi o to, aby ktoś za mnie podjął decyzje. Na pewno na forum są osoby które mają jakieś doświadczenie w tej kwesti, a to jest dosyć poważna decyzja, i lepiej się zoorientować niz potem żałować.


(Kowal Kamilaa) #4

Witam, jeżeli masz dużo wolnego czasu, a przede wszystkim chęci do rozwijania i poszerzania swojej wiedzy i kompetencji to nie zastanawiaj się ani chwili, tylko działaj!! Twoją sytuację mogę porównać do mojej: studiuję na WSB zaocznie na kierunku zarządzanie http://www.wsb.pl/poznan/’>http://www.wsb.pl/poznan/ i powiem Ci, że bez problemu można łączyć studia z pracą. Tak samo jak Ty, możesz łączyć studia w trybie dziennym i zaocznym jednocześnie, bez żadnego problemu. Wybierz informatykę, ten kierunek zapewni Ci na 100% pracę w jakiejkolwiek branży. Trzymam kciuki,