Drugi router po kablu

Cześć,
Czy jeżeli podłączę drugi router do pierwszego, po kablu i ustawie w nim nazwę sieci i hasło takie samo, to wszystko mi powinno grać i jakoby „rozszerzać” wifi?

Jakoby to źle zrobione.
Jakoby potrzebujesz repeater WIFI (drufi router może mieć tą funkcję)

Szklana qla nam tu zaparowała, może podeślesz jakie to modele ?

To można ją ustawić i jakoby będzie dobrze, jak wnioskuje :woozy_face:
Mam obecnie zwykły repeater wifi (połączony przez WPS z routerem), ale z powodu większej odległości od routera i braku klientów „po środku” owej odległości planuje drugi router podłączyć poprzez kabel.
Mam jakichś model gpon’u z Inea, a drugi do wybrania.

dalej nie wiadomo co za modele,
generalnie to w routerze np najzwyklejszy TOTOLINK N300RT możesz włączyć tryb access point/ wyłączyć DHCP, ustawić IP np. jedno niżej od routera głównego, spiąć je kablem w porty LAN i zadziała.

O dzięki,
Do takiego rozwiązania niezbędny był model mojego routera? Coś nie sądzę :woozy_face:

No tak wróżyć mamy czy co ?

Kolega @janas01 podał przykład routera którego nie mam (patrz: moje posty wyżej), a czy model routera który mam teraz jest aż tak niezbędny?
Polecałbym nauczyć się czytać, jak i być choć trochę życzliwym

Nikt nie robi tajemnicy:
mam taki a taki sprzęt model i jak to podłaczyć.

Odpowiedź Twoim stylu zapytania:

Można coś tam w menu gdzieś ustawić albo i nie , ale jak po co domyśl się.

przepraszamy, nie możemy znaleźć modelu routera " jakichś model gpon’u z Inea, a drugi do wybrania." nawet pomimo naszej wielkiej życzliwości.

Wyobraź sobie, że są różne routery, które mają różne funkcje.

Coś sam wydajesz się zarozumiały i niekulturalny, albo piszesz o co chodzi albo nie.

1 polubienie