Drugie konto jak skonfigurować połączenie NEO


(manfred1) #1

Witam serdecznie póki co mam zainstalowaną aplikację Neo do łączenia z netem ( niedługo usunę to dz......) plus autoconect i działa mi super na koncie gdzie jestem administratorem. Niestety mam drugie konto gdzie loguje się moja żona i niestety nie może się połączyć z netem. Nie wiem czy problem nie tkwi w tym że wczoraj zmieniałem hasło w NEO i nie dokonałem konfiguracji na drugim koncie. Dlatego mam pytanie jak skonfigurować drugie konto aby był dostęp do netu? Za pomoc dzięki.


(adam749) #2

Usuwasz aplikacje neostarada TP, masz to opisane tutaj.

A w połączeniu internetowym robisz tak jak na obrazku w 1 i 2 koncie.

beztytuutd3.th.jpg


(manfred1) #3

Rozumiem ale niestety nie mam teraz dostępu do peceta i nie moge odinstalować aplikacji a chciałbym narazie tylko skonfigurować drugie konto


(adam749) #4

Teraz nie ma sensu konfigurować 2 konta, bo jak usuniesz aplikacje Neo to pousuwa Ci połączenia(w tym konfig) i by trzeba wszystko od początku robić.


(Piecia110) #5

a wcale ze nie prawda wystarczy recznie skonfigorowac połaczenie wybierasz start-> panel sterowania-> połaczenia sieciowe->utwórz nowe połaczenie->połacz z internetem->konfigoruj recznie ->urzywajac modemu telefonicznego-> w polu nazwa usługodawcy wpisujesz co chcesz -> jako numer podajesz

*

w polu nazwa urzytkownika podajesz dane od neoo i wsumie to wszystko klikasz utworz połaczenie do tego autoconect i giotara łaczysz sie z kazdego konta na Pc :slight_smile:

edit: sorki ale nie spojrzałem na link tam masz identyczny opis:)