Drugie konto z ograniczeniami

Chciałbym utworzyć drugie konto z ograniczeniami dla mojej siostry, tak żeby ona miał te programy co ja, ale np, żeby nie miała dostępu do tego co jest na moim pulpicie (bo przez c:/windows/ można wejść do innych pulpitów), żeby nie mogła instalować programów. Stworzyłem jej konto tylko teraz chciałbym wprowadzić te ograniczenia. Przy tworzeniu konta zaznaczyłem konto ograniczone, ale to nie to jest do końca czego ja chcę. Więc proszę Was o pomoc…

si@tk@rz , zapewne Windows XP. wpisujesz w uruchom “control userpasswords2”, klikasz na konto siostry potem na właściwosci i zaznaczasz do jakiej grupy ma należeć.

To chyba Win98/95/ME. W XP to: C:\Documents and Settings\Siostra, w tym siostra to nazwa użtykownika.

Ppm na katalog>>właściwości>>zabezpieczenia-klikasz na nazwę konta siostry i odznaczasz zezwalaj lub zaznaczasz odmów.

Jak nie ma na liście konta siostry to>>dodaj>>zaawansowane>>znajdź teraz i je dodajesz potem zatwierdzasz. jak nie ma zakładki “zabezpieczenia” to >>narzędzia>>opcje folderów>>widok -odznaczasz “użyj prostego udostępniania…”. To w prof , a w home w trybie awaryjnym.