Drukarka 3w1 do domu 300zł

Padłem ofiarą Microsoftu pisałem tu nie dawno że nie jest to sprawa gardłowa ale że czas się zbliża pożegnania z 7 i przywitania z 10. Jak to pisałem wierzcie mi nie miałem pojęcia że zostawiając komputer na noc żeby mi oficca i system zaktualizował obudzę się rano z 10.Ale tak się stało. Wiem ta aktualizacja nie jest jeszcze chyba rekomendowana tylko opcjonalna. Z tymże do mnie jeżeli przychodziły aktualizacje opcjonalne to były to Pakiety językowe Albo bliżej nieokreślone aktualizacje dala systemów opartych na procesorach x64 więc skoro z językami się uporałem a mi opcjonalna pojawiła to tak bez czytania zaznaczyłem Myśląc w duchu że to znowu o procesor chodzi.Chodziło o system

po opanowaniu nerwów okazało się że wszystko działa poza drukarką Moke urządzenie to hp c4400 Photosmart Już uruchomienie tego na 7 było sporym wyzwanie na 10 urządzenie wyzioneło ducha. Ten sprzęt ma z8 lat miał prawo się popsuć.

Czas kupić coś nowego Macie jakieś propozycje w tym budżecie

W sumie Twoja poprzednia drukarka wychodzi dość drogo w eksploatacji, dobry czas na zmianę:) zobacz sobie HP deskjet ink advantage 4535- to jest stosunkowo nowa seria ekonomicznych drukarek hp (za komplet oryginałów zapłacisz ok 80-90 zł), zamienniki pewnie się za jakiś czas pojawią i z całą pewnością będzie współgrała z win 10

Zgadzam się z poprzednikiem ta 4535 jest bardzo tania w eksploatacji ale możesz mieć problem żeby zamieścić się w założonym przez Ciebie budżecie, proponuje tę http://www.sferis.pl/p/382589-urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-deskjet-ink-advantage-3635-f5s44c.html

Ona pracuje na tych samych tuszach a sama drukarka jest troszkę tańsza

Tylko trzeba mieć na uwadze, że te tusza mają po 5ml (kolor) i 6ml (czarny)

 

Do Twojej drukarki są sterowniki pod Win10 - przynajmniej tak je oznaczył producent: http://ftp.hp.com/pub/softlib/software12/COL30107/mp-109096-2/PS_AIO_03_C4400_NonNet_Full_Win_WW_140_404-4.exe

Nie wiem, jaki sens ma zmiana drukarki. Dla mnie byłoby szkoda pieniędzy.

Fakt,  HP zdecydowanie nie powala pojemnością, ale do tego photosmarta w oryginale możesz policzyć  70-80zł/ czarny (ok 4,5ml) plus 80-90zł/ kolor (ok 4ml). Już na samych oryginałach widać sporą różnicę w cenie i niewielką w pojemności na korzyść deskjeta:) a swoją drogą active jety już wypuściły zamienniki, czarny 20ml i kolorowy 21ml