Drukarka + Aparat Cyfrowy = Zdiecie

Chcialem was zapytac czy jest sens kupowania drukarki hp 3650 mam od kolegi po okazyjnej cenie do drukowania zdiec ktore wczesniej bede robil cefrówka. Czy ta drukarka jest wystarczajaca na tego typu zdiecia prosze o szczere odpowiedzi z gory dziekuje :smiley:

Tak. Ta drukarka w zupełności wystarczy na drukowanie zdjęć. Pamiętaj tylko o specjalnym papierze.

Inna sprawa iż drukowanie zdjęc na domowych drukarkach nie jest jakoś specjalnie mądre. Jeden kartridź wystarczy Ci na kilka-kilkanaście zdjęć. Potem trzeba kupić nowy tusz. Doliczając do tego cene za papier zupełnie się to nie opłaca. Takie drukowanie na dłuższą metę strasznie dużo kosztuje. Polecam za to zapoznać się choćby z ofertą fotojoker :wink:

Adler a co to ma wspólnego ze sprawdzoną poradą ??

–> przenosiny

Dzieki bardzo za ta stronke tylko ze fotojoker pewnie znajduje sie tylko w duzych miastach a ja mieszkam w malym miasteczku.Wiesz jaki jest moze termin realizacji tych zdiec ??? i jaka by byla cena załozmy 36 fotek standardowego formatu:D

standardowy to jest chyba 9 ale nie jestem pewien. Fotojoker owszem jest tylko w dużych miastach ale istnieje możliwośc wysłania im fotek netem a oni po wydrukowaniu przeslą Ci je poczta wprosto do samiutkich drzwi (koszt 1.99zł.)

Co do dokładnych cen w podanej wcześniej stronie fotojokera w lewej kolumnie masz coś takiego jak kalkulator cen. tam sobie sprawdzisz dokładny koszt.

Aby zamówic usługę na górze masz coś takiego jak zamów zdjęcia.

Zresztą wszystkie informacje jakie cię interesują na temat ich usługi znajdziesz na ich stronie :slight_smile:

ok dziekuje ci bradzo:D