Drukarka + Aparat Cyfrowy = Zdiecie

(Adler) #1

Chcialem was zapytac czy jest sens kupowania drukarki hp 3650 mam od kolegi po okazyjnej cenie do drukowania zdiec ktore wczesniej bede robil cefr贸wka. Czy ta drukarka jest wystarczajaca na tego typu zdiecia prosze o szczere odpowiedzi z gory dziekuje :smiley:

(aju) #2

Tak. Ta drukarka w zupe艂no艣ci wystarczy na drukowanie zdj臋膰. Pami臋taj tylko o specjalnym papierze.

Inna sprawa i偶 drukowanie zdj臋c na domowych drukarkach nie jest jako艣 specjalnie m膮dre. Jeden kartrid藕 wystarczy Ci na kilka-kilkana艣cie zdj臋膰. Potem trzeba kupi膰 nowy tusz. Doliczaj膮c do tego cene za papier zupe艂nie si臋 to nie op艂aca. Takie drukowanie na d艂u偶sz膮 met臋 strasznie du偶o kosztuje. Polecam za to zapozna膰 si臋 cho膰by z ofert膮 fotojoker :wink:

(Monczkin) #3

Adler a co to ma wsp贸lnego ze sprawdzon膮 porad膮 ??

--> przenosiny

(Adler) #4

Dzieki bardzo za ta stronke tylko ze fotojoker pewnie znajduje sie tylko w duzych miastach a ja mieszkam w malym miasteczku.Wiesz jaki jest moze termin realizacji tych zdiec ??? i jaka by byla cena za艂ozmy 36 fotek standardowego formatu:D

(aju) #5

standardowy to jest chyba 9 ale nie jestem pewien. Fotojoker owszem jest tylko w du偶ych miastach ale istnieje mo偶liwo艣c wys艂ania im fotek netem a oni po wydrukowaniu przesl膮 Ci je poczta wprosto do samiutkich drzwi (koszt 1.99z艂.)

Co do dok艂adnych cen w podanej wcze艣niej stronie fotojokera w lewej kolumnie masz co艣 takiego jak kalkulator cen. tam sobie sprawdzisz dok艂adny koszt.

Aby zam贸wic us艂ug臋 na g贸rze masz co艣 takiego jak zam贸w zdj臋cia.

Zreszt膮 wszystkie informacje jakie ci臋 interesuj膮 na temat ich us艂ugi znajdziesz na ich stronie :slight_smile:

(Adler) #6

ok dziekuje ci bradzo:D