Drukarka Brother DCP-330c nie drukuje

Drukarka nie reaguje na naciśnięcie przycisku drukowania np. w Wordzie. Komputer widzi drukarkę ale jakby informacja o drukowaniu nie dochodziła do drukarki. Podpowie ktoś co jest nie tak?? Z góry dziękuje

Edit. Kończą mi się 3 atramenty ale to chyba nie problem bo nie drukuje nawet w kolorze którego mam dużo

Mam drukarkę DCP-150c, w tych drukarkach muszą być tusze we wszystkich pojemnikach aby drukowała (jest blokada). Możesz wyjąc pojemniki i nimi potrząsnąć, czasami zaskoczy, ale lepiej kup brakujące tusze.

Aha ale nigdy mi się takie rzeczy nie zdarzały a jak wydrukowałem ,wydruk testowy’’ były wszystkie kolory. Co może być jeszcze nie tak??

Jak widzę drukarka ma wyświetlacz LCD, sprawdź co tam piszę, czy nie ma jakiegoś błędu.

Nie ma jak włączam drukowanie np. w wordzie to drukarka po prostu nie reaguje nic na wyświetlaczu się nie pojawia. Przy włączeniu drukarki pojawia się komunikat jakich nie ma atramentów ale to jedyny komunikat jaki się pojawia

zapchany-bufor-wydruku-t247346.html

Ale w tym buforze przed kliknięciem na ten dokument co chce wydrukować nie ma nic. Problem nadal nie jest rozwiązany :frowning:

Przepnij drukarkę do innego portu USB (najlepiej w standardzie USB 2,0), wymień kabel USB, Wymień kończące się tusze (zamienniki na Allegro kosztują grosze). Czy scaner działa prawidłowo ??

Tak fiesta skaner działa

Skoro scaner działa to teoria z USB jest raczej chybiona. Może odinstaluj i ponownie zainstaluj urządzenie.