Drukarka Brother DCP-J725DW brak języka polskiego w menu

Witam. Kupiłem dzisiaj od znajomego drukarkę Brother DCP-J725DW. Ustawiony był język angielski więc wszedłem w ustawienia i chciałem zmienić język na polski ale języki jakie mogę wybrać to English, Norwegian, Swedish, Danish i Finnish. Podłączyłem drukarkę do komputera i zaktualizowałem oprogramowanie drukarki jednak po aktualizacji Polskiego języka nadal nie ma. Jest sposób aby dograć polski język do drukarki? Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Zwyczajnie te drukarki mają języki polski, czy tylko oprogramowanie na komputerze? Inna sprawa - to drukarka do domu? Aż tak przerażają Cię dwie/trzy opcje po angielsku? Scan / copy … co tam jeszcze? :wink:

@bachus Nie przeszkadza mi język angielski ale wolałbym by menu drukarki było w języku polskim.

Może przez menu serwisowe? http://forum.benchmark.pl/topic/69761-zmiana-jezyka-w-drukarce-brother-dcp-j315w/

 

Tu chyba trzeba zadać pytanie do pomocy Brothera, bo raczej potrzebne nowe firmware???

 

 

Też pamiętam, że w Brotherach było jakieś menu serwisowe z ustawieniem “regionu”. 

@bachus Ok, poszperałem trochę w internecie i znalazłem sposób jak wejść w menu serwisowe z wyborem regionu. Znalazłem kilka kodów dla języka polskiego ale żaden nie działa więc wróciłem do angielskiego języka kodem 0057. Napisałem do pomocy technicznej brothera ale oni pewnie polecą wysłanie drukarki do serwisu.