Drukarka Brother HL 1110 - brak wyświetlenia karty profili przed drukowaniem

Witam,

Mam drukarkę Brother HL 1110 zainstalowaną na Windows 7 - zawsze jak otwierałem dokument czy to DOC czy też PDF z Plik > Drukuj wyświetlała się najpierw karta profili do drukowania zdefiniowana / zapisana w ustawieniach drukarki Brother HL 1110.

Od dłuższego czasu jak drukuje dokument czy to DOC czy też PDF z Plik > Drukuj nie pojawia mi się najpierw karta profili mimo że jest zaznaczona opcja

Zawsze wyświetlaj najpierw kartę profile do drukowania

Tak jak na screenie poniżej…

Co może być powodem tego że nie wyświetla się najpierw karta profili tylko od razu Drukowanie tak jak na screenie poniżej

?. Jest możliwość włączenia ponownie karty profili przed drukowaniem?.

Co się okazało… żeby były wyświetlane Profile Drukowania przed drukowanie trzeba koniecznie zainstalować dedykowane / oryginalne sterowniki do drukarki Brother HL 110E. Owszem drukarka zostanie odnaleziona i zainstalowana na zasadzie plug and play ze sterownikami Windowsa, ale nie będzie wówczas wszystkich innych dostępnych opcji tych co są w dedykowanym / oryginalnym sterowniku i sofcie Brothera.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.