Drukarka Brother HL-1110E - licznik wydruku stron

Witam,

Czy jest możliwość sprawdzenia ile stron / kartek zostało wydrukowanych na drukarce Brother HL-1110E?. Inaczej mówiąc licznik wydruku stron.

Jeśli by była taka możliwość / opcja to jak można do niej dotrzeć / aktywować?.

Sprawdź czy na wydruku testowym drukarki (bardzo opcjonalnie ten z PPM na drukarce/właściwości Windows pod każdą drukarkę) może gdzieś w połowie jest liczba wydrukowanych/zadrukowanych kartek/stron.

(w opisie modelu nie ma, ale funkcja może nie jest nowa, że pojawiła się w okolicach 2012)

Niby niewygodne jak co tydzień chcesz to weryfikować.

Sprawdziłem właśnie wszelkie opcję czy gdzieś nie ma jakiś liczb czy coś w tym stylu co by sugerowało że jest to liczba stron wydrukowanych, ale nic takowego nie ma. A swego czasu jak szukałem do tej drukarki bębna i tonera trafiłem na archiwalne ogłoszenie tej samej serii drukarki Brother i było podane ile stron jest wydrukowanych i screen, ale z racji że było to archiwalne ogłoszenie nie można było zobaczyć screen’a.

Dzięki za linka @krystian3w

  1. Upewnij się, że przednia pokrywa jest zamknięta, a przewód zasilający jest podłączony.
  2. Włącz urządzenie i poczekaj, aż znajdzie się w trybie gotowości.
  3. Naciśnij przycisk GO trzy razy w ciągu 2 sekund. Urządzenie wydrukuje bieżącą stronę ustawień drukarki.

Liczba stron jest wyświetlana w obszarze Stan urządzenia w połowie strony.

Tylko nie wiem czy ma to zastosowanie we wszystkich modelach Brother’a z racji że próbuje tak robić i nie mam wydruku ustawień drukarki… zakładam że przycisk GO to przycisk On / Off jest.

@krystian3w link przez Ciebie pokazany owszem jest do sprawdzenia wydruku jak i licznika stron wydrukowanych ale działa tylko na modelach

Mono Laser Printer
HL2220
HL2230
HL2240
HL2240D
HL2270DW
HL2275DW

Na drukarce Brother HL 1110E nie działa.