Drukarka Cannon iP 2600 series

Mam problem z tą drukarką:

problem polega na tym że napełniłem sobie pojemniki bo tusz się skończył No fajnie montuje pojemniki wszystko fajnie tylko że drukarka nadal twierdzi że niema tuszu chociaż drukuje normalnie dzwonie na serwis ich ochrzanić A oni spokojnie z tuszem wszytko dobrze z drukarką też tylko że ona w pamięci gdzieś trzyma Stare dane A poza tym Napełnionego tuszu pojemnika i tak widzieć nie będzie widzieć ten typ tak ma? Podobno można to wyłączyć tylko jak i czy wtedy będzie jakoś pokazywany stan atramentu ale prawdziwy?

Ja mam ip2000, to wchodzę we właściwości drukarki>zaawansowane>ostrzeżenie o niskim stanie tuszu i tam zaznaczam albo nowy albo wyłącz ostrzeżenia.

Zupełnie OT ale takiego zachowania nie można przemilczeć.

Mam nadzieję że jeśli kiedykolwiek będziesz coś produkował lub świadczył jakieś usługi, to podobne tobie buraki będą do ciebie dzwoniły żeby cię “ochrzanić” bez jakichkolwiek wyjaśnień. Tzw. metoda “z ryjem”.

Tak ma być i tak jest jak opisałeś. Podobna sytuacja występuję także w innych drukarkach - u mnie w Hp jest to samo. Jak chcesz żeby wskazywało Ci dobrze to musisz kupić nowe tonery, po uzupełnieniu stan zawsze będzie pokazywać taki jak u Ciebie. Można powyższą opcję wyłączyć jak komuś przeszkadza i wtedy nie będzie za każdym razem informowany o stanie. Aha i następnym razem zapytaj najpierw, a nie dzwón z ochrzanianiem do kogoś kto nic Ci na to nie poradzi bo tak jest i tyle.

Zanim mnie połączyło zdołałem się uspokoić Bo pomyślałem może to moja wina może to moja wina

Nikt nie dostał ochrzanu