Drukarka Canon BJC-50 i funkcja skanera

Od dłużeszgo czasu jestem użytkownikiem przenośnej drukarki Canon BJC-50. Od samego początku wiedziałem, że jest ona wypoażona w możliwość skanowania pojedynczych arkuszy A4, dzięki wymienialnej głowicy IS-12. Niestety nie mogę odnalźć instrukcji do niej, co skutkuje moją nieumiejętnością uruchomienia funkcji skanera. Nie wiem, jak mam dodać urządzenie skanujące do pamięci Windows’a i jak wogóle uruchomić cały proces poboru obrazu. Dlatego też zwracam się z prośbą do Was. Może wiecie jak mam poradzić sobie z moim problemem, bądź też macie dostęp do zagubionej przeze mnie instrukcji. Za wszelkie wskazówki, będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile:

http://www.canon.com.pl/produkty_drukarki_atram_bjc_50.php

może tu coś znajdziesz ??

Dziękuję fiesta za szybką odpowiedź. Można by przypuszczać, że korzystając bezpośrednio ze strony producenta, otrzyma się najwydajniejszą pomoc. Niestety teraz tak nie jest. Pliki z zakładki Oprogramowanie ściągają się, owszem, jednakże nie możliwe jest ich uruchomienie, gdyż w przypadku każdego z nich wyświetlany jest błąd. Dlatego też pozostaje mi poczekać na dalsze wskazówki, a także postaram się znów coś samodzielnie poszukać - może teraz się uda :stuck_out_tongue: .

Pozdrawiam, Morfeusz :slight_smile: