Drukarka canon czy inna?

mam problem . Chcę kupić drukarkę canon IP 1600, bo jest tansza niz 1500, ale chyba bedzie problem z tuszmi - zamiennikami do tej pierwszej! ( dlatego pytam )… która byscie polecali?

mam tez na uwadze lexmarka z617 ale czy warto w porównaniu do Canona?

Proszę o podpowiedz, ew. jakies rady!

nie wydaje mi sie-ja mam ip 1500(a z tego co wiem do ip 1600 wchdza takie same) i bez problemu dostaje tusze-dzisiaj wlasnie kupowalem w media markt a w innych sklepach komputerowych tez sa(tanie jak barszcz zreszta-bo wczesniej mialem lexmarka 3 w 1 to mozna bylo zbankrutowac)

czyli 1500 i model 1600 są podobne. ok.

ale czym one sie różnią , bo ja jako laik ( narazie) nie widze żadnych różnic poza wygladem :smiley:

no i co jest lepsze canon czy lexmark c617?

Ja nie polecam drukarek Canona…Posiadałem Canona i250 i po 3 miesiącach wysiadła głowica…:confused: Od razu zmieniłem na HP

Hewlet Packard to najlepsza firma

Pozdrawiam

Każdej firmie zdarzają sie wadliwe modele :roll: Sam posiadam drukarkę Canona (Ip 4200) i jestem bardzo zadowolony. Trudno jesy wybrać która firma jest lepsza, ale według mnie canon drukuje owiele ładniej fotografie niz HP (są praktycznie nie do odróżnienia od tych z foto-labu)

Nie bedziesz miał żadnego problemu z kupieniem do tych drukarek zamienników, są one popularne. Np. http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2180&page=2

dzieki za podpowiedzi…jakby jeszcze ktos chciał cos dodać to walcie śmiało :lol:

Sam mam Canona ip 2000 dobrze sie sprawuje od roku. kupuje zamienniki Inktecka albo Visiona za 9 zeta czarny a 13 kolor i spoko :slight_smile:

to podpowiedzcie jeszcze CZy lepsza drukarka atramentowa czy atram. termiczna?

oraz > 3 kolorowa czy 4 ( +czarny)

Złączono Posta : 27.03.2006 (Pon) 21:49

prosze napiszcie jak sie bardziej opłaca 3 atramentową czy 4 z czarnym?