Drukarka Canon IP 1500 - duży problem - prośba o pomoc!

Mam tą właśnie drukarkę. Na początku wszystko pięknie drukowała. Po zmianie tuszy(gdy się skończyły) wszystko było ok. Były to zamienniki. 8) Natomiast po kolejnej wymianie tuszu(czarny +kolor firmy activejet) druk stał się jakiś dziwny tzn. czarny był ok, tylko kolory nie drukowały się tak jak trzeba. W końcu po paru wydrukowanych kartkach tusz kolorowy przestał wogóle drukować(widać tylko jakieś rozmazane zarysy). Czarny drukował dobrze, ale też po parnastu wydrukowanych kartkach przestał drukować(drukuje bardzo nieczytelne - wygląda to tak jakby nie było tuszu, podczas gdy oba tusze są nowe!!). Po zakupie kolejnych tuszów sytuacja się nie zmieniła - dalej drukarka nie chce drukować. Robiłem czyszczenie dysz i chyba wszystkie sposoby z poziomu oprogramowania na konserwacje. Dalej nic. :frowning: Bardzo proszę o pomoc - bo nie wiem już co mam zrobić, a drukarka jest mi bardzo potrzebna. :cry:

Czyszczenie z poziomu systemu nic nie da , najprawdopodobniej masz do wymiany nie toner lecz głowicę - zapchane dysze !

Czeka cię zakup nowej głowicy do drukarki , a tak na przyszłość to unikaj tuszy ostatniej z firmy jakie wkładałeś do drukarki .

Złączono Posta : 09.01.2007 (Wto) 16:55

Postaraj się nie umieszczać na forum dwóch jednakowych pytań .