Drukarka Canon MP160 przestałą dzałać

Mam problem z Drukarką Canon MP160.

Otóż po podłączeniu do USB i po informacji z nazwą drukarki i że została zainstalowana i jest gotowa do użycia wyskakuje mi okienko z info " Nie rozpoznano urządzenia USB. Jedno z urządzeń podłączonych do tego komputera ma awarię ale system Windows nie może go rozpoznać. Aby uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu kliknij w ten komunikat"

Co może być grane ??

Stało się to nagle jednego dnia drukowała a drugiego już nie. Stery zainstalowane z płyty mam nowe ale skoro działało na poprzednich więc nie reinstaluję. Acha i była na serwisie skasowali 50 zyla za konserwację regulację i czyszczenie i dalej nie działa.

Czy pod innym portem USB ten sam objaw jest? Ostatnio miałem podobny przypadek jaki opisujesz, przy próbie podłączenia pendrive pod port USB w monitorze.

Witam ,

Odlacz drukarke z kompa najlepiej tez z pradu.

Odinstaluj ja na kompie, i ponownie zainstaluj.

Moze byc tak ze jak miales podlaczenie na drukarce to straciles jakies plik ze sterownika , i windows swiruje. !!

Pozdrawiam

Wszystko odinstalowałem. Nie mam tej drukarki w Panel sterownia ->Drukarki (…) -> Wyświetl drukarki (…) Teraz od razu pojawia mi się ta chmurka z z napisem który już cytowałem. Przedtem przeleciałem kompa programami : Glary… , Dr Web, CC Cleaner , Malwarebytes’ Anti-Malware.

Dalej nie działa.