Drukarka Canon MP210 bład atramentów ?!

Witam

Niedawno czyli 16 miesiecy temu kupiłem oryginalna drukarkę Canon PIXIMA MP210 wszystko ładnie drukowało aż miło drukarki używałem na laptopie i ze 3 razy na stacjonarnym komputerze pewnego dnia skonczyły mi się tusze i dałem do ponownego napełnienia no i dalej wszystko grało aż pewnego razu chciałem coś wydrukować przez laptopa i pokazują mi się błedy typu

-nie wykryto atramentu

-źle włożony

-pusty itp

Przeinstalowyałem sterowniki i program do drukarki i dalej lipa.

Drukarka zwariowała!! niewiem co jest tego powodem ostatnio drukowałem na stacjonarnym i wszystko smigało ,nie wiem czy jej sie wykasowało oprogramowanie wewnetrze jesli takie jest czy co sprężonym powietrzem wyczyscilem wszystko i dalej nic. Na ekraniku pokazuję się literka ’ E ’ i cyfra ’ 5 '.

POMOCY!!

Reszta na zdjeciach poniżej proszę o pomoc !!

http://img6.imageshack.us/img6/8074/33333333333333d.jpg

http://img532.imageshack.us/img532/6691/p1013441.jpg

Diody B i C to atrament i migaja obie ;(

Załaduj oryginalne tusze, problem zniknie.

Właśnie tak czytam po googlach i każdy pisze że miesiac po napełnieniu ponownym kadridża się pojawiają te błędy ;//

Spróbuj tego:

"Jeżeli po napełnieniu kartridż nie działa należy wyłączyć monitoring wskazań zużycia atramentu.

Dokonasz tego poprzez przytrzymanie przez 5 sekund przycisku wznowienia druku w drukarce." cytat z innego forum. Mi pomógł jak sam napełniałem pierwszy raz tusze i teraz mam z tym spokój.

No wiesz kupno samych tuszy wychodzi tanień niż kupić dwie kasety.

Witam ja mam podobny problem jak kolega wyżej. Kupiłem orginalny tusz Czarny wsadziłem go i drukarka pokazuje mi błąd E 5 nic nie moge zrobić;/ dodam że mam wsadzony tylko tusz czarny ponieważ stwierdzilem, że kolor mi nie jest potrzebny. Co zrobić żeby problem znikł?

Włóż kolor i problem zniknie.

W tym problem, że nie mam już go wyrzucony;/

To nie jest problem, po prostu kup nowy kolor i załóż i znikną Twoje problemy z drukarką. Mam wrażenie, że tworzysz sobie sam sztuczne problemy, bo to nie są rzeczywiste problemy ze sprzętem.