Drukarka canon pixma mp250 nie drukuje

Nabylem drukarke canona pixma mp250 i po zainstalowaniu oprogramowania ,ktore bylo dolaczone do urzadzenia na plycie CD, nie drukuje. Kserowac kseruje ale nie drukuje. Co zrobic zeby zaczela drukowac?? Czyzby brakowalo jakiegos sterownika?? jak tak to jakiego??

  1. Klikasz na drukuj i w oknie wybierasz drukarkę Canona?

  2. Sprawdź, czy działa usługa Bufor wydruku start/uruchom/services.msc

tak wybieram drukarke canona, a bufor wydruku jest caly czas uruchomiony

http://software.canon-europe.com/products/0010752.asp - to link na stronkę gdzie znajdziesz stery do drukarki , uwzględniając Twój system operacyjny jaki masz na kompie :lol: :lol: :lol:

dziekuje ale sciagalem niedawno z tamtej strony sterowniki na moj system i do mojej drukarki i nic. gdy klikam wydrukuj pojawia mi sie “drukarka jest podlaczona” i zamiast drukowac stoi caly czas i pisze przez caly czas ze jest ona podlaczona

Dodane 29.12.2009 (Wt) 18:10

Juz problem rozwiazalem i przyczyna byl kabel USB. Do zestwu z drukarka dali kabel USB 1.0 a drukarka musi miec 2.0. Wiec uwazajcie co daja do zestawu

Czy jest zamienk tuszu do drukarki canon pixma250 cl-511

Zamienników do tej drukarki nie ma, ale kup sobie zestaw do regeneracji, na Allegro na pewno są bo miesiąc temu kupowałem tusz przeznaczony do kartridży w tej drukarce, tusz łatwo się napełnia.