Drukarka dla studenta

Witam,

mam zamiar kupić drukarkę na czas studiów. Korzystać z niej będą na co dzień 3 osoby więc codziennie drukowanych będzie kilka stron z pewnością, Drukarka praktycznie będzie służyła tylko do wydruku tekstu, ew prostych schematów. Zależy mi na tym by materiały eksploatacyjne były tanie. Do wydania mam ok 200-300 zł. Co moglibyście polecić w tej kategorii cenowej? czy warto brać laserową drukarkę czy może atramentową? Byłbym wdzięczny za podanie orientacyjną cenę wymiany tonera bądź kartridża.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Tylko laser !

Brother HL-2030

Brother HL-2035

Samsung ML-2010PR

Cena za toner to od 50-60 zł wzwyż.

Bierz lasera. Ja mam Samsung ML-2010. Fajna i szybka drukarka. Wpisz toner w wyszukiwarce allegro i zobacz jak tanie są butelki z tonerem do samodzielnego napełniania.

HP DeskJet F4180 - Studiuje na dwóch kierunkach, dużo czasu spędzam w pociągu więc wszystko drukuje, łącznie z podręcznikami czy dodatkowymi lekturami w wersjach elektronicznych. Setki stron. Korzystałem z wielu drukarek, sam już ładnych kilka posiadałem, ale ten HP okazał się strzałem w dziesiatke. Na allegro za 30 zł kupiłem zestaw tuszu (czarny i 3 kolorowe) za 49zł w promocji 2,500 tys kartek papieru i zadrukowałem to całe, a tuszu zostało jeszcze ponad połowe (czarnego, bo kolorowych rzadko używamy,tyle co do zdjęć okazjonalnie, więc te pozostały prawie całe). Łatwo się napełnia, szybko drukuje, do tego dosyć dobra funkcja kopiowania w kolorze i czerni (nie trzeba kompa włączać nawet), dobry skaner. O taki mój ideał jak na razie. Polecam, jeżeli nie ten dokładnie model to coś z tej serii.Ja za nią dałem swego czasu ponad 400 zł, teraz jak poszukasz to znajdziesz znacznie taniej.

P.S - lasera w tej cenie bym nie kupował, chociaż może się wiele zmieniło :slight_smile: