Drukarka do 600 zł

Witam, potrzebuję kupić nową drukarkę ze względu na awarię starej - wypluwa kartki, wiesza się, generalnie mam jej dość no i panel odpadł :smiley:
Mam już 2-3 modele nad którymi się zastanawiam, natomiast wolałbym się spytać przed kupnem drukarki, osób o większym doświadczeniu. Może najwygodniej będzie jeżeli wypunktuje swoje potrzeby:

1.Będę drukował kilkanaście kartek tygodniowo - kolor nie jest mi potrzebny, stąd skłaniam się bardziej ku drukarce laserowej - dobrze myślę?
2.Tanie zamienniki, czy to tuszu czy toneru - nie specjalnie wiem jak dobrać zamiennik do drukarki by się na tym nie przejechać.
3.Drukowanie po WiFi.
4.Sporadycznie potrzebuje coś zeskanować stąd wygodna by była wbudowana funkcja skanowania, aczkolwiek nie jest to muss.
5.Budżet do 500, no max 600 zł

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Pozdrawiam.

Jako zwolennik Brothera podam do rozważenia takie urządzenie wielofunkcyjne https://www.morele.net/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-l2520dw-dcpl2520dwyj1-695880/
Tonery tanie, zamienniki bardzo tanie :wink:
Mam prawie identyczną tylko starszy model DCP-7070DW (przynajmniej z wyglądu:D) przeleciała już grubo pona 50tyś stron i nie myśli się zepsuć, tak że konstrukcja solidna.

Z zamienników to mam active jety, te sa sprawdzone, nie szwankują nigdy i jakoś nie odważyłam się wymienić je na inne :slight_smile:

Jeśli chcesz wydajną i oszczędną drukarkę to w tej cenie polecam HP LASERJET P1102W. Doskonała jakość wydruku, bardzo duża szybkość wydruku-18str./min. Bardzo łatwa w obsłudze.

Hp i oszczednosc raczej nie Brother DCP-1610WE tania w uzytku bardzo tanie zamienniki na allegro

też polecam brothera, a jeśli chodzi o zamienniki to ja zamawiam w sferisie z active jest i jest git :smiley:

Active jety są na prawdę super, mi zawsze działają, drukarka dobrze na nich drukuje.

to prawda ja od początku je używam i nigdy nie miałem problemu

Bardzo dużo osób poleca te zamienniki active jet, ostatnio robiłem zakupy w sferisie i też je zamówiłem , jestem pozytywnie zaskoczony jakością wydruku i cena:) wcześniej używałem do swojego HP oryginalnych tuszy.

Moja drukarka jest tania i na zamiennikach już od kilku lat śmiga bez żadnych awarii. Od początku kupuje tej samej firmy i problemów zero. Oszczędziłam sporo kasy.

Właśnie mam zamiar ich wypróbować, bo oryginały majątek kosztują, zobaczymy jak zamienniki się spiszą.

active jet to najlepsze zamienniki wg mnie, nie widze różnicy między nimi a oryginałami, a jednak są sporo tańsze

Osobiście używam zamienników ActivJet ze sferisu( drukarka Brother DCP J125) i nie ma z nimi żadnego problemu. Dobra wydajność, nie zasychają ale podczas dłuższej przerwy trzeba pamiętać by je przeczyścić jak to w każdej drukarce atramentowej :slight_smile: