Drukarka do drukowania prawdziwych zdjęć ? Co Polecacie?


(indepedente) #1

Witam ! Tak jak w temacie, poszukuję drukarki do drukowania zdjęć ? Możecie coś polecić ? Osobiście nie znam się na tym także nie wiem co kupić.... Chce po prostu drukować zdjęcia a nie chodzić po fotografach itp, taka dla domowego użytku.

Duże są to koszta ? Jak z tuszem itp ??

Pozdrawiam


(-Puma-) #2

Co prawda zdjęć nie drukuje ale koszta są ogromne nawet przy druku grafiki kolorowej a do zdjęć podejrzewam że tuszu potrzeba więcej.

W dobie komputerów, komórek, tabletów itd. druk zdjęć jest z lekka przeżytkiem, osobiście odradzam ten pomysł... ale niech inni się wypowiedzą na ten temat.


(HP Polska) #3

Puma, nie zgodzę się z tobą. Cenami nie mogą rzucać (spamowanie), ale nie są one tak zabójcze jak mówisz. Oryginalne są równe cenie biletu do Multikina (w wawie), a jakość? Świat Obrazu robił testy Photosmart Ink Advantage eAIO. Oprócz recenzji poproszono o opinie czytelników, którzy dostali do ręki wydrukowane zdjęcia. Wpisz na ich stronie testy tego sprzetu, wyskoczy recenzja z ponad 50 postami od ludzi. Kilka komentarzy negatywnych, ale wiekszość może ciebie miło zaskoczyć. Przy tych tuszach, które wykorzystano w teście, możesz wydrukować ok. 400-500 zdjęc


(indepedente) #4

Czyli jesteście w stanie cos polecić ?


(k-9) #5

Jak do zdjęć to naprawdę świetna jest seria Canona ip4600... aktualnie ten model już wyszedł ale ma dużo nowych zastępców jak canon ip 4850...

Koszta są takie sobie zależy ile jest dla kogo drogo.Ja od długiego czasu używam zmieników ActivJet i są bardzo dobre dosłownie za grosze!

Nie polecam HP miałem drukarkę tej firmy i mam ni miłe wspomnienia...

Epson też są dobre ale niestety strasznie wolno drukują!


(FXJ) #6

http://zawsze-kwadrat.pl/2007/03/drukowanie-fotografii/

http://www.szybkidruk.net.pl/index.php? ... Itemid=114

Poczytaj już nie raz było wałkowane, setki stron w Google, jeśli nie jesteś profesjonalistą na nawet na dobry papier Cię nie będzie stać. Czytaj czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj.