Drukarka domowa: laserowa czy atramentowa?

@kingc - jeśli ta jest awaryjna, to chyba do 300 zł nie znajdę nic lepszego z tanimi zamiennikami?

Po cashbacku L310 nieznacznie przekroczyłaby założony budżet.

W tej cenie lub taniej dla drukarek z fabrycznym CISS miałaby do 80ml tuszu oryginalnego.

1 polubienie

Czytałaś, co napisałem? Pixmy nie radzą sobie z zamiennikami. Dostaniesz bubel i albo kupno oryginalnych, albo kupno nowej drukarki. Weź Brothera, serio.

1 polubienie

@axis85 Czytałam, ale myślałam, że dotyczy to tylko proponowanego wcześniej modelu iP7250

Pisałem wcześniej sprawdź brothera j105 https://allebiuro.pl/tusze-brother/tusz-black-brother-lc-529bk-zamiennik/ zamienniki tez są tanie

1 polubienie

Też jestem za tym modelem, jeden z popularniejszych i na pewno zamienników jest sporo rożnych marek.

1 polubienie

ja mam brothera atramentową i używam zamiennikow z activejeta i jestem zadowolony

1 polubienie

active jet co chyba jedna z najlepszych marek zamiennków, nawet zdjęcia na nich się dobrze drukuje, wiem z autopsji

1 polubienie

Najważniejsze by tonery/tusze nie były regenerowane - w większości przypadków nie warto się w to bawić, tonery często się sypia. Nie oznacza to że koniecznie trzeba kupować oryginały, wiele jest dobre jakości
zamienników. Dobre opinie zbierają activjety, actis czy icplusy.

1 polubienie

tak ja też ostatnio zamówiłem kolorowe tusze z activejeta w sferisie i z ciekawości pobawiłem się w wydruk zdjęć i faktycznie bardzo fajnie wyszło

Na prośbę autora zamykam wątek - znalazł to co chciał.