Drukarka drukująca tylko a5, poszukuję modeli

Witam, poszukuję modeli drukarek, króre drukują tylko w a5 i mniejszych. Po długich poszukiwaniach nic nie znalazłem. Wiem że wszystkie drukarki a4 drukują w a5, ale dostalem takie zadanie zeby znaleźć mniejsze. Ktoś miał styczność z takimi modelami?

https://www.google.pl/search?q=drukarka+A5&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=GiDTVI7TA8yvUdKshKAB

Nie wiem jak mam ci dziękować. Do tej pory nawet nie byłem świadomy istnienia tak zacnej wyszukiwarki jaką jest Google.

Oczywiście, że 99% drukarek drukujących na A3 i A4 posiada podajnik do mniejszych formatów i potrafi drukować na mniejszych formatach. DL (99x210mm), A5, A6 itd. Jednakże piszesz, że szukasz drukarki której maksymalny format wydruków to A5. Powinieneś szukać w tzw drukarkach do recept. Wiele z tych modeli drukuje na nośnikach o szerokości 100-110 mm (bo takie są wymogi i normy drukowania recept), jednak są także i takie drukujące na A5. Używa ich się także w obsługach systemów magazynowych. 

No i są także drukarki paragonowe. Nie mam tu na myśli oczywiście paragonów o formacie “paznokcia” używanych w przez wielu sprzedawców, lecz o formacie A5 i mniejszym.

No i tutaj wujek Google się kłania. Bo tylko Ty wiesz czy ma to być wydruk na arkuszach papieru, papierze z rolki, rolkach termicznych, nalepek czy co tam jeszcze.

 

I to już coś. Pewnie nie znajdę takiej drukarki wśród drukarek przeznaczonych do biura lub domu, natomiast wśród urządzeń specjalistycznych - medycznych lub magazynowych już prędzej. Tak czy inaczej chodzi mi o drukarę drukującą na normalnym papierze formatu a5. Będę dalej kopał, ale może jednak ktoś z was zetknął się z takimi modelami?