Drukarka - drukuje cały czas tą samą stronę


(Djc Max) #1

Witam otóż mam problem: drukarka drukuje mi od pewnego czasu cały czas tą samą stronę na starcie tzn. jak ją tylko włączę to drukuje mi tą stronę mimo że nie chcę, a potem już normalnie, co chce. Jak to zmienić, bo już tyle papieru się marnuję przez to, dołączam to co drukuje cały czas Drukarka HP Photosmart c3180. Z góry dziękuje za pomoc.

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-07/c ... 1.jpg.html


(system) #2

Pomóc może wykonanie porady Microsoftu: http://support.microsoft.com/kb/946737 Metoda D.


(florka) #3

Ten obrazek mówi mi, że musiałeś wymieniać tusze w drukarce. Kartkę z tym wydrukiem powinieneś włożyć do skanera i go przeskanować. Masz skaner, kopiarkę i drukarkę w jednym? Wtedy wydruku tej strony startowej już nie będzie.

Zobacz tutaj: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1229565.html a tutaj masz sterowniki, podręcznik obsługi twojego urządzenia: http://h10025.www1.hp.com;/ewfrf/wc/pro ... ct=1146331

mało coś używasz Google.

Musisz zainstalować komplet tuszy, wydruk strony startowej i zeskanowanie tej strony w sposób ukazany na tej stronie.


(PLI52KA) #4

Kolega florka ma rację. Też miałem styczność z tą drukarką i to samo po wymianie tuszy. Po długich poszukiwaniach znalazłem to nawet w instrukcji. Czytanie przecież nie boli.


(Djc Max) #5

Tak mam skaner, kopiarkę i drukarkę w jednym, wymieniałem tusz, ale tylko czarny...a instrukcji obsługi nie mam gdzieś się zapodziała, bo to nie jest nowa drukarka, trochę ma, ale mi wystarcza...skanowałem ten wydruk tzn włożyłem go do skanera dałem skanuj i nic dalej jak ją tylko włączę to drukować, a jak jej nie dam papieru to mam error :frowning: Może to wina kolorowego tuszu że go niema i chce wyrównać tusz??? Już sam nie wiem.

PS jak zmienić hasło do forum??