Drukarka drukuje na czarno-niebiesko lub niepełne linijki

Witam mam dziwny problem z drukarką (HP Deskjet D1360) otóż próbując wydrukować stronę w wordzie, sam text na czarno około 20-25 linijek, to przy normalnym trybie drukowania 80% linijek jest wydrukowanych tak że widać jakby 2 pixele litery z góry i z dołu a pośrodku biały pasek (nie zadrukowane), gdy ustawie wysokiej jakości drukowanie w skali szarości z użyciem tylko czarnego pojemnika to fakt drukuje się znacznie dłużej ale wszystkie linijki są wydrukowane z tym że jest około 5 linijek w których do połowy text jest czarny (patrząc pionowo) a od połowy niebieski :expressionless: przeinstalowałem sterowniki, kadridże z tuszem są w miarę nowe. Gdy drukuje stronę testową to co prawda jest kilka (z 5) linijek które są obcięte ale za to reszta jest wydrukowana poprawnie (cały text czarny) i drukowanie przebiega bardzo szybko… aha przy drukowaniu z niebieskimi liniami cały czas są niebieskie w tych samych miejscach (drukowałem to samo 7 razy). Co to może być ?

MaTiSs ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Tak tylko ze problem jest o tyle złożony że nie byłem pewny jak go konkretniej uzasadnić, nie wiem może taki temat jak teraz będzie odpowiedniejszy.