Drukarka drukuje odwrotnie

(Olkainaczej) #1

Jak drukuję dokument z worda to ona zaczyna od ostatniej strony i od tyłu jedzie. Jak to zmienić żeby kolejność była poprawna?

(Monczkin) #2

W ustawieniach drukarki masz zapewne zaznaczoną opcję drukuj od ostatniej strony.

(huber2t) #3

W ustawieniach wydruku ustwawiasz takie rzeczy jak ma drukowac

(Olkainaczej) #4

przepraszam, a gdzie mam te ustawienia drukarki?

(Witex Polska Sp Z O O) #5

to chyba dobrze, że zaczyna od końca!! Można zostawić dokument i cały po wydrukowaniu jest ułożony od pierwszej do ostatniej strony w poprawnej kolejności. Chyba, że źle myśle, bo nie rozumiem w czym problem:)

(Olkainaczej) #6

dobrze rozumiesz, przy czym zadałam to pytanie aby dokonać zmianyu. Stąd - jeszcze raz: gdzie mam te ustawienia drukarki?

(Olixxx94) #7

alexandra_rijkaard , w Wordzie wybierasz Plik->Drukuj... i obok nazwy drukarki klikasz przycisk Właściwości. Jeśli masz drukarkę HP to wybierasz zakładkę Zaawansowane, potem rozwijasz Opcje układu, klikasz na Kolejność stron i wybierasz Od początku do końca. Jeśli masz inaczej, niż opisałam, to szukaj podobnych opcji.

(Olkainaczej) #8

tak mam. Jednak dalej drukuje się od ostatniej do pierwszej strony. Jakieś inne pomysły?

(me@djohnsc) #9

Witam

Spróbuj tak: start => drukarki i faksy => kliknij prawym przyciskiem myszy na swoją drukarkę => właściwości i znajdź preferencje drukowania i poszukaj opcji drukowania od tyłu.

Zanim powiesz, że tego nie masz poszukaj dokładnie :!:

Jak nie pomoże to podaj nazwę drukarki.

Pozdrawiam

(Olkainaczej) #10

HP Deskjet D2460, w załączniku ustawienie.

post-76381-13856534140091_thumb.gif