Drukarka drukuje odwrotnie

Jak drukuję dokument z worda to ona zaczyna od ostatniej strony i od tyłu jedzie. Jak to zmienić żeby kolejność była poprawna?

W ustawieniach drukarki masz zapewne zaznaczoną opcję drukuj od ostatniej strony.

W ustawieniach wydruku ustwawiasz takie rzeczy jak ma drukowac

przepraszam, a gdzie mam te ustawienia drukarki?

to chyba dobrze, że zaczyna od końca!! Można zostawić dokument i cały po wydrukowaniu jest ułożony od pierwszej do ostatniej strony w poprawnej kolejności. Chyba, że źle myśle, bo nie rozumiem w czym problem:)

dobrze rozumiesz, przy czym zadałam to pytanie aby dokonać zmianyu. Stąd - jeszcze raz: gdzie mam te ustawienia drukarki?

alexandra_rijkaard , w Wordzie wybierasz Plik->Drukuj… i obok nazwy drukarki klikasz przycisk Właściwości. Jeśli masz drukarkę HP to wybierasz zakładkę Zaawansowane, potem rozwijasz Opcje układu, klikasz na Kolejność stron i wybierasz Od początku do końca. Jeśli masz inaczej, niż opisałam, to szukaj podobnych opcji.

tak mam. Jednak dalej drukuje się od ostatniej do pierwszej strony. Jakieś inne pomysły?

Witam

Spróbuj tak: start => drukarki i faksy => kliknij prawym przyciskiem myszy na swoją drukarkę => właściwości i znajdź preferencje drukowania i poszukaj opcji drukowania od tyłu.

Zanim powiesz, że tego nie masz poszukaj dokładnie :!:

Jak nie pomoże to podaj nazwę drukarki.

Pozdrawiam

HP Deskjet D2460, w załączniku ustawienie.

post-76381-13856534140091_thumb.gif