Drukarka drukuje złe kolory

Mam problem z drukarką HP DeskJet 930C . Drukuje ona nie te kolory co powinna . Tusz jest nowy , dobrze wsadzony . Mam jeszcze te programy (chciałbym się ich pozbyć , ale nie wiem czy to jest możliwe ) :

  • HP Customer Participation Program

  • HP Imaging Device Functions

  • HP Photosmart Essential

  • HP Photosmart, Officejet and Deskjet

  • HP Solution Center

Jak doprowadzić drukarkę do wcześniejszego stanu , kiedy ładnie drukowała ?? Jakie programy mogę odinstalować ??

Na stronie HP można zawsze ściągnąć:

a) cały pakiet (sterowniki+programy)

b) tylko sterowniki

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych f-cji drukarki, możesz zainstalować sam sterownik. Jeśli posiadasz All-In-One (wielofunkcja) to wtedy zostaw sobie Imaging (skaner i ksero), w instrukcji do drukarki (pewnie nie czytałeś) masz też opis programów, który do czego służy.


Co do tuszu to czy jest to oryginał? Czy jakiś zastępczy, spróbuj jeszcze raz wyjąć i włożyć kartridź oraz skalibrować drukarkę.

Tusz jest oryginalny . Co do porad , nie bardzo wiem jak wszystko wykonać(w drukarkach jestem zielony) . Jak możesz , wytłumacz mi wszystko po kolei .

Spróbowałeś wyjąć i włożyć kartridż, czy spoglądałeś na miejsce parkowania karetki (tam gdzie się chowają tusze) czy nie ma tam dużej ilości zaschniętego atramentu? oprogramowanie wykrywa poprawnie tusz? Zrobiłeś coś w tym kierunku? :slight_smile: