Drukarka hp 3525 nie drukuje na czarno

Mam drukarkę hp 3525 od około 2 lat. Drukowała wszystko ale od wczoraj nie drukuje mi na czarno. 

Tusz nie mógł zaschnąć, bo dzień wcześniej drukowałam i wszystko było ok. 

Chciałam wydrukować w PDF plik, jest tam tekst i tabele… Drukuje kolorowe części a tekstu nie, jedynie niektóre litery na szaro, że nawet tego nie widać.

W ustawieniach nic nie było robione, zawsze wyłączana jest i włączana normalnie na włączniku, wczoraj pojawił się komunikat że źle została wyłączona i od tej pory tak się dzieje. Czyściłam sprężonym powietrzem głowicę ale to nic nie dało dalej to samo. Tusz jest pełny, pokazuje też, że jest pełny ale nie drukuje.

W Wordzie jak zmienię na kolor np. niebieski to drukuje na niebiesko ale na czarno w ogóle, pusta kartka wychodzi.

 

W plikach PDF drukują się niektóre litery na szaro że prawie ich nie widać. Np. ym     w                        wy 

Tak to wygląda i kilka linijek takich.

(22) 583 43 73 Polecam. (koszt połączenia w/g taryfy operatora). http://www8.hp.com/pl/pl/contact-hp/phone-assist.html

Oczekuję jakiejś porady tutaj, co mi pomogą przez telefon?

 

Jak dałam drukowanie jako zdjęcie czy coś takiego to drukuje mi w PDF ale jak normalnie to nie chce, tylko niektóre litery w linijce.

Czyżby coś z ustawieniami czy jak?

Proszę o pomoc. Potrzebuję teraz sporo drukować i to na już i nie mam jak.

  1. wydrukuj stronę testową

  2. czy któryś ze zbiorników nie jest pusty

  3. odinstaluj sterownik drukarki po czym zainstaluj ponownie

A co z konserwacją z poziomu sterowników?

A jak ten sterownik odinstalować i zainstalować ponownie?

Czy mogłabym prosić o wytłumaczenie krok po kroku?

Nie znam się na tym specjalnie, proszę o pomoc.

Jeśli chodzi o stronę testową to robiłam i wszystkie kolory się drukują oprócz czarnego.

Ale coś musi być nie tak skoro jak daję Drukuj w pliku PDF a nawet gdyby nie było czarnego koloru, czy by się kończył to drukowałby wszystkie litery a nie tylko niektóre. Bo drukuje ale tylko niektóre litery w każdej linijce.

A może to chodzi o aktualizacje? Bo często jakieś aktualizacje się pobierają na komputerze. 

Nie wiem czy to ma coś z tym wspólnego, bo nie znam się na tym.