Drukarka hp d2360 nie chce drukowac. miga swiatlo


(Hipodrom) #1

Witam

od jakiegoś czasu mam problem z moją drukarka Hp deskjet 2360. Światełko cały czas w niej miga (wyłączam drukarkę wyłączam - dalej miga , odpinam kable , dopinam - dalej miga). Gdy drukuje to dokument jakby nie może się do końca wysłać na drukarkę (czesto jest w szczegółach wydruku podany rozmiar np. 52/120kB) i nic się dalej nie da zrobić. drukarka z tydzień temu obudziła się na jakieś 1-2 dni ale znowu dalej to samo. Jest totalnie bezużyteczna.

dodam fakt, ze podłączyłem ja pod laptopa, tam zainstalowoalem najnowsze sterowniki HP i problem był ten sam, komputer w ogolę miał problem z wykryciem czy urządzenie jest podłączone...

teraz drukarka nie jest podpięta do żadnego komputera , a światełko dalej miga ... ;(

Chciałbym się dowiedzieć czy jest to wina drukarki czy komputerów, sterowników albo czegoś jeszcze. Zanim kupie nową daje jej ostatnią szanse , tzn. wy, drodzy forumowicze jej dacie albo i nie :wink:


(Kenio23) #2

witam :smiley:

były stosowane zamienniki oryginalnych tuszy ?


(Hipodrom) #3

od dawien dawna byly. problem z drukarka wystapil relatywnie niedawno.


(Bastek81) #4

A może to nie drukarka zawiniła a np. coś się podziało z kablem USB. Mogą stąd wynikać problemy z łącznością i przesyłaniem danych. Jeśli masz możliwość to spróbuj użyć jakiegoś innego kabelka.