Drukarka HP Deskjet 2620 przestała drukować po włożeniu zamiennika oryginalnego tuszu

Jak w temacie - kupiłam pierwszy lepszy zamiennik oryginalnego, kolorowego tuszu 304 z Allegro (drugi, czarny akurat mam oryginalny) i moja drukarka oszalała. Wyłączyłam opcję automatycznych aktualizacji, potem spróbowałam z wyłączeniem ochrony pojemników - nic nie pomogło.
Potrzebuję szybko wydrukować kilka ważnych dokumentów, a jestem zupełnie „zielona” i nie wiem, co robić. Będę wdzięczna za jakieś pomysły (lub w ostateczności sugestie co do względnie bezproblemowego, taniego w eksploatacji sprzętu, bo coś czuję, że z obecnym się pożegnam… :stuck_out_tongue: )

Tanie zamienniki i tak jest. możliwe, że to jego wina.

Niektóre HP miały licznik, po przekroczeniu iluś tam wymian tuszu lub określonej daty już nigdy nie przyjmowały zamienników.

Ano było coś takiego - przypomniałeś mi to. Nie da się tego obejść, nie? Chyba, że inne firmware…

No mi się nie udało. Próbowałem różne sztuczki z internetu. Akurat do mojej firmware nie nie znalazłem, więc dałem sobie spokój. Jechałem jeszcze jakieś 5 lat na tańszych oryginałach (przeterminowanych) i działała. Ostatnio już nie drukuję.