Drukarka HP Deskjet 3845 i inne sprzęty pod USB

Witam!

Mam problem drukarką HP Deskjet 3845 i paroma rzeczami pod USB(ale po kolei).

Posiadam Płytę(w podpisie), zasilacz Modecom fell III 350atx i kartę graficzną NVidia GT 220.(Jak co to reszta w podpisie :smiley: )

Problem jest w tym, że Komputer nie widzi np: Pendrive`a, albo myszki pod USB(aktualnie używam przejściówki), ani telefonu Nokia 6300 Classic(gdy chcę przesłać dane), a z drukarką traci połączenie(komunikację?) nie pamiętam. Nie mogę dojść co tu jest nie tak może to USB się zepsuło(bo wbudowana karta sieciowa również się popsuła)? Jakby sytuacja działa się tylko przy drukarce to bym wiedział że trzeba wymienić kabel USB, albo gdyby zasilacz miał za mało mocy(czy coś), choć nie bo dioda w myszce i drukarce się świeci. ?? #-o Proszę o pomoc ![-o<

Dodane 01.07.2010 (Cz) 21:18

Czy nikt mi nie pomoze?

Może USB padło? Ja bym zrobił tak, od nowa zainstalował system, sciagnąłbym ze stron producentów najnowsze sterowniki i wtedy zobacz czy USB działa

Własnie mój kolega mowił że miał podobną sytuację i wystarczyło zainstalować sterowniki

Dodane 02.07.2010 (Pt) 10:04

Ale jak dobrze pamiętam to się zaczęło gdy zainstalowałem nową kartę graficzną

Dodane 02.07.2010 (Pt) 10:21

A co jest ciekawe jak mam wsadzonego pendrive`a do portu i zresetuje komputer to urządzenie jest pokazane w Mój Komputer