Drukarka HP DeskJet 930c nie drukuje

Witam! Skończyły mi się tusze (kolor,czarno-biały).Kupiłem tylko jeden tusz czarno-biały.Nie mogę drukować, ponieważ cały czas pali się czerwona dioda, która oznacza że nie ma tuszu kolorowego.Proszę o pomoc co mam teraz zrobić.Nie korzystam z kolorowego tuszu więc go nie będę kupował.

WITAM TE 930 C TAK MAJĄ ,ŻE MÓSI BYĆ I TAK KOLOROWY CHOĆ I PÓSTY JAKBY NADAL NIE CHCIAŁO DRUKOWAĆ TO KOLOROWY ZRESETUJ PRZEZ ZAKLEJANIE STYKÓW WPISZ RESET KARDRIDZY 78 HP I ZNAJDZIESZ JEŻELI NIE TO MOJE GG12576310 .OGÓLNIE SUPER DRUKARKA W SUMIE Z TYCH STARSZYCH TO ONE SĄ NAJLEPSZE POD SŁOŃCEN NAPRAWIAM HP I Z TYMI MAŁO KTO MA PROBLEM . [-X

Ale ja nie mam kolorowego tuszu, bo go wyrzuciłem.Czy jest jakiś inny sposób?

nie ma szans mósisz mieć pusty inaczej nie będziesz mógł skorzystać z drukarki.odezwij się na moje gg tam jestem zawsze od 18 do 23.30 i jestem zawsze niewidoczny, a z kąd jesteś bo ja mam ich całe mnóstwo tych 78 oczywiście pustych

Dodane 06.07.2009 (Pn) 23:50

Acha jak masz jakiś sklep który regeneruje kardridze to może ci sprzedadzą pusty za pare zł koło 10 zł a jak nie to się odezwij to coś się z tym zrobi.