Drukarka HP DeskJet 930c nie drukuje

Witam! Skończyły mi się tusze (kolor,czarno-biały).Kupiłem tylko jeden tusz czarno-biały.Nie mogę drukować, ponieważ cały czas pali się czerwona dioda, która oznacza że nie ma tuszu kolorowego.Proszę o pomoc co mam teraz zrobić.Nie korzystam z kolorowego tuszu więc go nie będę kupował.

Jak otworzysz klapkę to gdzie się zatrzymuje wskazówka?

Brak kolorowego tuszu.Taka smutna minka… :?

Dodane 06.07.2009 (Pn) 17:06

Czy ktoś mi pomoże? :frowning:

Zobacz w Panelu Sterowania - Drukarka czy nie masz ustawionego że ma drukować z kolorowego tuszu. Spróbuj ustawić na czarny kolor.

Ustawiłem na czarny kolor, ale nadal jest tak samo. :frowning:

Witaj

już ci pomagam :slight_smile:

więc tak:

Uzywam tej drukarki na codzień i jestem z niej bardzo zadowolony bo przyjmuje wszystkie zamienniki tuszu i nic sie z nią złego nie dzieje,

posiada funkcje foto ret3 i świetnie drukuje fotki.

ale w swojej wspaniałości jest na tyle głupia ze jak wyjmiesz jeden pojemnik tuszu to już przestaje drukować.

miałem taki sam problem jak ty - kupiłem sobie czrny tusz wstawiłem i lipa nie chce drukować - pokazuje brak tuszu.

Po wielu stoczonych bojach znalazłem takie rozwiązanie :

pusty pojemnik po tuszu kolorowym zostaw na swoim miejscu w drukarce.po czym należy wejsć w opcje drukarki i zmienić ustawienia na Black&white.

czasami trzeba sprawdzić w opcjach czy ta funkcja sie sama nie przestawia na kolor,bo tak sie zdaza (nie wiem dla czego)…

pozdrawiam…

Ale ja niestety nie posiadam pustego tuszu kolorowego. :frowning:

hm…

więc polecam ci kupić zamiennik oryginalnego tuszu kolorowego za 64.50zł na stronie :

http://www.123drukuj.pl/shop/products/T … -2189.html

tusz ten ma większą pojemność od oryginału.i zamiennik do HP 930C nazywa się na tej stronce “my supplies” HP78A

i na przyszłość zostanie ci pojemnik :slight_smile:

moge polecić zamienniki tuszu na tej stronie bo sam sie tam zaopatruje i powiem szczerze ze jakościowo są naprawde super(wszystko zapokowane w hermetyczne folijki,z zabezpieczeniami na duszach kartidża.

co więcej na tej stronce mają super serwis - mozna do nich dzwonić i zasypywać pytaniami.

ostatnio zależało mi na szybkiej przesyłce to po południu zamówiłem i na drugi dzień miałem tusze w ręku.

pozdrawiam

A nie masz jakiegoś innego pomysłu odnośnie drukowania bez dodatkowych kosztów?