Drukarka HP i zamiennik tonera

Cześć,
posiadam drukarkę HP Color LaserJet Pro M177fw. Niestety, zestaw oryginalnych tonerów sięga ceny samej drukarki i dlatego zastanawiam się nad kupnem zamienników. Z tego co czytam, to różnie bywa z prawidłowym działaniem takich tonerów i dlatego chciałbym się Was zapytać, czy macie jakieś doświadczenie właśnie z drukarką HP M177fw i zamiennikami tonerów, np marki TFO
http://allegro.pl/4x-toner-hp-130a-color-laserjet-pro-m176n-m177fw-i6697074690.html
Ewentualnie czy możecie polecić zamienniki, które nie będą stwarzać problemu z tą drukarką :slight_smile:

Pozdrawiam

Ja kupuję zamienniki. Kosztują poniżej 100 zł i działają tak samo.

Z opisu wynika że pasuja do twojej drukarki, opinie na allegro tez bardzo dobre nie widze przeciwskazan

Ja używam tonerów ActiveJet, zamawiam je w sferisie i jeszcze nigdy nie miałem z nimi problemów Jakoś według mnie jest świetna więc naprawdę nie widzę w ogóle sensu inwestować w oryginał, fakt faktem, mam drukarkę mono Hp p1102 ale myślę, że to nie ma większego znaczenia :slight_smile:

Do swojej drukarki HP P1005 mono też kupuje tonery activejet w sferisie kiedyś miałem taki przypadek że drukarka nie czytała mi nowego zamiennika, wymienili mi go bez problemu i kolejny działał bez zarzutu.

Active jety też i ja kupuję, nie są drogie ale dla mnie porównywalne z oryginałami i na dodatek bardzo wydajne, szczególnie toner.