Drukarka - HP Photosmart Plus B210a/B110a

Witam,

mam zamiar kupić drukarkę atramentową na 4 zbiorniki z tuszem,

tanią w eksploatacji, o względnie dobrej jakości druku, z WiFi.

W internecie wynalazłem te dwa modele, podobają mi się ze względu na tanie tusze i

małe rozmiary. O B110a krąży po sieci trochę dobrych opinii, zastanawiam się, czy dopłacać do B210a.

Jestem otwarty także na inne propozycje w tej cenie (300-400zł).

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

lukey

Cześć

Sam posiadam drukarkę HP Photosmart b210a na jej plus zaliczyć można dobrą jakość wydrkuków zarówno dokumentów jak i zdjęć, w miarę szybką pracę i niezłą wydajność pojemników z tuszem. Ich ceny nie należą jednak do najniższych (mówię tutaj o oryginałach, nie korzystam z zamienników).

Co do wifi w tym urządzeniu, HP chwali się łatwością podłaczenia urządzenia do sieci bezprzewodowej, ze swej strony mogę powiedzieć że wszystko zależy od posiadanego routera - nie z każdym drukarka łatwo się łączy, czasami trzeba trochę pokombinować.

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź.

Co do tuszów, to w internecie ceny 1 zbiornika sięgają ok. 30zł (Chyba, że się mylę, wtedy proszę mnie poprawić ;)).

W porównaniu z moim obecnym Lexmarkiem, gdzie zamiennik kosztuje 60 zł(drukarka jest na 2 pojemniki),

jest marnej jakości, i ma niezbyt dużą wydajność, to te 30 zł w przypadku wersji zwykłej (nie XL) wydaje się być korzystne.

Jeśli ktoś ma propozycje drukarek o podobnej kofiguracji i tanich tuszach (oryginałach), proszę śmiało pisać :slight_smile: .

Pozdrawiam,

lukey