Drukarka Hp psc 1210 all-in-one brak odczytu przez windows 7

Witam. Mam problem z instalacją drukarki, a konkretnie z jej sterownikami. Instalowanie z oryginalnej płyty sterownilków nie przynosi efektów: komunikat brak kompatibilnosci z win7

w internecie zadnych takowych nie moge znalezc. Kreator drukarki w systemie nie pomaga, po podlaczeniu do usb nie czyta nic, tylko skaner. Mógłby ktoś pokierować, bo ja juz nie mam pomysłów :frowning: ?

Zap2it

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

http://lmgtfy.com/?q=Hp+psc+1210+all-in-one

Gdyby był tam ten sterownik to nie zawracałbym dupy na forum bo z pewnoscia macie wazniejsze rzeczy do robienia. niestety go tam nie ma probowalem, czytalem instrukcje i nic. a na drugim komputerze z win XP wszystko smiga

Czy sprawdzałeś Kreator HP Printer Install Wizard dla systemu Windows (jest w Narzędzie - Narzędzia diagnostyczne).

 

Instalator z płyty uruchom w trybie zgodności, kliknij prawym, Właściwości, Zgodność, Uruchom ten program w trybie zgodności z: sprawdź XP SP3

taki komunikat mam, przy klikaniu prawym ze zgodnoscia nic nie daje szukam “rozwiazania problemów online” bezskutecznie. A jakis czas dzialao normalnie cos musialo spowodowac ze przestala dzialac.

post-219429-0-79073000-1412191630_thumb.